Interiérové dveře a zárubně Pardubice

 

Společnost AMILA - interiérové dveře Pardubice, jako výhradní prodejce dveří a zárubní VLTAVÍN pro pardubický kraj, Vám nabízí své služby. Provádíme velkoobchodní i maloobchodní prodej.
Máme 20ti leté zkušenosti v prodeji a montáži dveří a zárubní, tím máte jistotu, že spolupracujete s opravdovými profesionály ve svém oboru.
Dveře a zárubně montujeme převážně v okrese pardubice, ale díky kvalitě našich služeb a velice výhodným cenám jak dveří a zárubní, ale i montáží, jsou stále častější dodávky dveří v celé ČR.

 
 

Dveře Vltavín

VLTAVÍN je tradiční český výrobce masivních interiérových a vchodových dveří již od roku 1994. Jejich úspěch byl vždy postaven na kvalitním českém smrkovém dřevě a precizní kvalitě zpracování bez kompromisů. 

Naprostou novinkou jsou dokonale zpracované interiérové dveře s odolnými lamino dekory nebo dýhou za vynikající ceny. Dokonalé zpracování je dáno nejmodernějšími technologiemi a materiály, které jsou při výrobě našich dveří použity. Výběr je prakticky neomezený, v nabídce jsou desítky kombinací, provedení, povrchů, dekorů, prosklení, navíc je možná výroba individuálních zakázek. 

A že si za kvalitou vltavínských dveří stojíme, o tom svědčí i program " doživotní záruka ", který na sortiment poskytujeme.

VLTAVÍN svojí produktovou nabídkou dokazuje, že je plně připraven na potřeby dnešních zákazníků. Samozřejmostí je kvalitní zákaznický servis jako je poradenství, zaměření, nacenění či odborná montáž.

 

Více na www.dverevltavin.cz

www.dvereerkado.cz

  

 

Dveře SOLODOOR

Společnost SOLODOOR a.s. byla založena v roce 1997 a je nástupnickou organizací divize Dřevařské výroby SOLO Sušice, a.s.

Je v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Hlavním výrobním programem je výroba všech typů interiérových dveří a též protipožárních dveří a obložkových zárubní ve vzájemně sladěných dezénech. Stálý sortiment dveří a obložkových zárubní pokrývá celou škálu požadavků našich zákazníků a je neustále doplňován o nové nápady designu vyplývající z přání našich zákazníků. Sortiment je dále rozšiřován o nové typy dveří. Komplexní službou pro naše zákazníky je i montáž našich výrobků. K naplňování těchto přání má naše společnost kolektiv kvalifikovaných pracovníků.

Více na www.dvere-solodoor.cz