AMILA - levné kvalitní kuchyně   

Kuchyně na míru Chrudim

Standardní i nadstandardní řešení tvoří naši návrháři s maximálním ohledem na přání zákazníka. Individuální přístup k zákazníkovi umožňuje uspokojovat i ty nejnáročnější požadavky a realizovat rozsáhlé dodávky interiérů na míru. Samozřejmostí je komplexní řešení architektonických projektů. Svým zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.

Pokud naše studio navštívíte, rádi Vám kuchyň navrhneme, poradíme s výběrem spotřebičů, kuchyně vyrobíme a odborně namontujeme.

Naše kuchyně na míru nabízejí široký výběr materiálů a barevných kombinací. Pro funkčnost a maximální využití jednotlivých prostor vycházíme ze zkušeností s vestavěným nábytkem za pomoci moderních materiálů a doplňků. Zakázky jsou zpracovávány na moderních dřevoobráběcích strojích. 

 Pokud od kuchyně očekáváte, že Vám bude bezchybně sloužit mnoho let, že bude správně navržena z hlediska praktického využití, jste na správném místě. Takové kuchyně Vám nabízíme a tím se chceme odlišit od ostatních.

Dokážeme uspokojit náročného klienta propracovaným řešením do nejmenšího detailu. Zhotovíme grafický 3D návrh společně s cenovým rozpočtem. Nedílnou součástí každého našeho projektu pro Vaši novou kuchyň je zaměření daného prostoru pro finální zpracování projektu. Samozřejmostí je odborná montáž kuchyně na míru včetně montáže všech spotřebičů v kuchyni.
 

Proč kuchyň na míru od nás ?

  • 3D návrhy v profesionálním programu ( při realizaci kuchyně od nás ZDRAMA )
  • vlastní výroba na kvalitních CNC strojích
  • značkové deskoviny v síle min 18mm
  • značkové kování s doživotní zárukou
  • kompletní servis od návrhu, zaměření, výroby po odbornou montáž
  • instalační plán a konzultace u zákazníka ZDARMA
  • dodáváme pouze spotřebiče určené pro český trh s plnou zárukou a servisem 
  • stovky vyrobených kuchyní, stovky spokojených zákazníků
Pozor - stejná cena neznamená stejná kuchyň !!

 

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.