Služby

Naše společnost neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají naše služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou našich služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.


Vizualizace

Zařiďte si svoji kuchyň přesně podle vlastních představ. Naše firma Vám bude skvělým pomocníkem! Pomůžeme s realizací Vašich vlastních nápadů a poskytneme cenné rady. Nejvíce oceníme, když celý návrh necháte na našich bedrech. Klademe velký důraz na grafické zpracování projektu. Už při projektování si snadno představíte, jak bude vaše nová kuchyň vypadat. Návrhy obsahují půdorysné řešení prostoru,nárys, vizualizaci a schéma instalací pro zapojení spotřebičů.

Plánování kuchyně

Jistě oceníte, když při práci je každá věc po ruce a přesně tam, kde ji hledáte. Při plánování nové kuchyně je dobré přemýšlet nejenom o tom, z jakého materiálu kuchyň bude, ale také o tom, kam všechno uložíme.